Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Streda, 31.05.2023, meniny má Petrana, Petronela
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

indiánska osada ktorá sa volá kmeň apačov

Predchádzajúci príspevok

Raz jeden tichý večer sa skupinka indiánov rozhodla že chcú niečo spraviť lebo iba robia všetko dookola to isté tak sa rozhodli vymyslieť niečo nové nejaký tanec aj s pesničkou tak si zastali do kruhu okolo ohňa a začali spievať tú ich pesničku na ktorú sú zvyknutý a tancovali do kruhu a spievali popritom aj sa raz začas zvrtli. Nejako sa to zapáčilo náčelníkovi a pridal sa aj on k ním ale najskôr sa mu to nejako nepozdávalo nevedel ako sa to tancuje a spieva tak sa opýtal jedného svojo indiána že počúvaj sem prosím ťa ako to vy robíte naučíš ma to? A indián povedal že áno naučím ale náčelník to musíš byť trpezlivý není to také jednoduché ako sa to vidí to treba na to čas a trpezlivosť ale ťa to naučím ked tak chceš odo mňa, a tak sa začal učiť aj náčelník a ked to vedel veľmi dobre tak sa pridal ku svojmu kmeňu v tanci a speve.
Po čase vravel náčelník tomu svojmu indiánovi chuck vymisli už aj niečo iné prosím ťa chcem sa viac učiť od teba je to veľmi dobré ale to už na budúce...
Obrázok k textu indiánska osada ktorá sa volá  kmeň apačov


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.18/4)
Kategória: Texty » Indianske príbehy
Zobrazené: 7 224 x Pridal: lucia (30.06.2011, 13:30)

Komentáre


Toto ma len tak napadlo emotikona :( + 12 - 0


lucia-neregistrovaný 11.07.2011, 09:53 reagovať reagovať


Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.