Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Sobota, 30.09.2023, meniny má Jarolím
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Návšteva gynekológa

Predchádzajúci príspevok

Bola som objednaná ku gynekológovi na prehliadku, ale jeden deň mi nečakane sestrička volala, že som bola presunutá na vtedajšie ráno na 9.30. Každého som práve vychystala do práce, do školy a už bolo 8.45.
Keďže cesta tam trvá 35 minút, naozaj som nemala veľa času nazvyš. Ako väčšina žien v týchto prípadoch, aj ja si veľmi potrpím na hygienu pri takýchto návštevách, ale bolo jasné, že dnes ráno nebudem mať šancu. Rýchlo som vbehla do kúpeľne, strhla pyžamo zo seba, namočila uterák na tvar, čo ležal vedľa umývadla, umyla som sa ním tam dolu, aby som bola ako-tak prezentovateľná. Hodila uterák do špinavého prádla, hodila niečo na seba a utekala k autu.
V čakárni som bola iba pár minút, keď ma zavolali dnu. Ako to už býva, vyhupla som na stôl, otočila tvár na druhú stranu miestnosti a predstierala, že som niekde inde.
Preto ma trochu prekvapilo, keď gynekológ zahlásil: "Aaaaah, dnes sme si dali na sebe extra záležať, však áno?"
Neodpovedala som. Zvyšok dňa prebehol ako vždy. Keď prišla moja 7-ročná dcéra zo školy, tak išla do kúpeľne a pýta sa: "Mami, kde je môj uterák na tvár?"
Hovorim jej: Je v špinavom prádle, vezmi si zo šuplíka čistý."
Ona na to: "Nie, potrebujem ten, čo tu bol dnes ráno, schovala som si doňho všetky svoje trblietky."Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.6/4)
Kategória: Texty » Vtipné texty
Zobrazené: 8 055 x Pridal: ZuzkaM (05.08.2011, 02:00)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.