Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Nedeľa, 18.04.2021, meniny má Valér
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Dvaja bratia - dvojčatá

Predchádzajúci príspevok

V jednom rybárskom mestečku žili dvaja bratia - dvojčatá. Jeden z nich bol ženatý úradník a druhý samotársky rybár.
Raz v piatok trinásteho sa stalo, že tomu ženatému auto prešlo manželku a tomu druhému sa potopila loď.
A jedna stará pani išla po meste, stretla toho rybára a splietla si ho s tým úradníkom: "Pane Jones, veľmi s vami cítim tú bolesť, je to veľké nešťastie, muselo vás to veľmi zraniť."
"Ale nie, nejako ma to ani netrápi. Aj tak bola prehnitá už od samého začiatku. Mala úplne zožutý spodok, smrdela rybacinou od prvého dňa. Vpredu mala celkom veľkú dieru a vzadu zase škaredú prasklinu. Ta diera sa stále zväčšovala, čo som ju používal, nakoniec sa to už skoro ani nedalo. Ale dorazili ju tí štyria chlapci zo susedného mesta, čo sa tu chceli nejako pobaviť. Keď som im ju prenajímal, tak som ich upozorňoval že už nie je nič moc. Ale oni trvali na tom, že to s ňou skúsia. No a tých blbcov nenapadlo nič lepšieho, ako sa tam skúsiť narvať naraz. Tá námaha bola moc veľká a tak praskla, rovno v prostriedku..." No, a tá stará pani omdlela.


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(4/4)
Kategória: Texty » Vtipné texty
Zobrazené: 3 256 x Pridal: ZuzkaM (02.03.2012, 02:59)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.