Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Streda, 31.05.2023, meniny má Petrana, Petronela
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Mark a svorka :P

Jedného rána sa stretla svorka vlkov, bolo ich vyše 20. Rána, keď slnko vychádzalo Mark sa prebudil. Mark bol hlavou svorky, veľmi sa zľakol, lebo cítil niečo zvláštne. V tom úplne zdrevenel, spomenul si, že taký istý pach cítil aj keď ich prepadli pytliaci. Boli to ľudia. V tom vyskočil a zobudil všetkých... No neboli to pytliaci ale indiáni, všetci mali oštepy a mierili na nich. Vlci začali zúriť, no indiáni sa nezľakli, stáli a v rukách držali oštepy. Vyzerali veľmi čudne pretože mali namaľované tváre a vždycky niečo kričali. Vlci im nerozumeli, no radšej sa rozutekali, veď múdrejší ustúpi, no v tom indiáni začali hádzať oštepy. Mark sa snažil ubrániť mladšieho brata, ale v tom jeden z pytliakov zozadu naňho hodil oštep, ten sa zapichol rovno do brucha. Všetci pytliaci kričali, vlci sa ešte väčšmi nahnevali a snažili sa ich vystrašiť. Jeho mladší brat povedal: "Tak poďte, ukážeme im to, veď nám tu nebudú rozkazovať nejaký čudesný ľudia." Pytliaci sa rozutekali. Všetci bežali ku Markovi, bol už veľmi slabý.
Hodiny tykali a prešiel 1 deň, potom 2 ale v tom k nim prišiel jeden maličký indián. Vlci začali na neho vrčať, ale chlapec sa nebál, chcel pomôcť Markovi. Doniesol mu nápoj, ktorý mu kvapli do vody. Bol to nápoj na zahojenie rán. Vlci tomu neverili, no v tom Mark vyskočil a bol plný života a dobrodružstva.
Obrázok k textu Mark a svorka


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(2.22/4)
Kategória: Texty » Indianske príbehy
Zobrazené: 5 500 x Pridal: Tammy (15.03.2012, 19:10)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.