Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Utorok, 06.06.2023, meniny má Norbert
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Psychologický test

Predchádzajúci príspevok

Je to príbeh jedného dievčaťa. Keď bola na pohrebe svojej matky, stretla sa tam s chlapcom, ktorého do tej doby nikdy nevidela. Pretože ten chlapec bol tak krásny a okúzlujúci, ako si vždy predstavovala, že by jej vysnený chlapec mal byť, okamžite sa na tomto pohrebe do neho zamilovala. Pretože však bola veľmi hanblivá, neopýtala sa jej na jeho telefónne číslo ani kde býva. O pár dní neskôr toto dievča zavraždilo svoju sestru.

Otázka znie:

Aký bol motív vraždy jej sestry? Popremýšlajte prosím a pokiaľ nejaký motív nájdete, pozrite sa nižšie na vysvetlenie. Pokiaľ na žiadny motív neprídete, urobte to isté. Nepozerajte sa však na riešenie ihneď, skúste popremýšlať!!!


Odpoveď: Dievča dúfalo, že sa so svojím milovaným chlapcom stretne opäť na pohrebe.

Pokiaľ ste odpovedali správne, premýšlate ako psychopat.

Tento test vytvoril jeden slávny americký psychológ, aby otestoval, či niekto má mentalitu vraha. Drtivá väčšina uväznených masových vrahov odpovedala na tento test správne. Pokiaľ ste neodpovedali správne, je to pre vás dobrá správa-nemáte mysel psychopata a potencionálneho vraha. Pokiaľ vaši priatelia odpovedali na tento test správne, potom vám doporučujem, aby ste si od nich držali odstup
Obrázok k textu Psychologický test


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.5/4)
Kategória: Texty » Zaujímavé
Zobrazené: 2 438 x Pridal: MaRTiN (07.07.2015, 02:56)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.