Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Streda, 22.03.2023, meniny má Beňadik
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Čo je to, ak nie láska?

Predchádzajúci príspevok

Slzy mi stekajú po tvári. Prúdy slaných kvapiek, ktoré pália, bolia a nechcú prestať tiecť. Akoby mi chceli spáliť celú tvár a bolesťou ma úplne zničiť a zložiť na zem. Neviem prečo nemôžem žiť bez teba, keď viem, že nemôžem žiť ani s tebou. Netuším prečo ma tak neskutočne zaujímaš, keď na mňa za celý deň nepomyslíš ani sekundu.

No ja na teba myslím stále a preto sa trápim a plačem. Tuším, že zbytočne, ale nemôžem prestať. Neviem si ťa vymazať. Vlastne asi ani nechcem. Skutočne neviem, čo to som mnou je, ale sužuje ma to, akoby som bola celá zviazaná a ty si držal to lano, ktoré ma pri každej myšlienke na teba sťahuje viac a viac, znova a znova. Pýtajú sa ma, prečo som taká hlúpa, trápim sa pre teba, keď ty o mňa nikdy nebudeš stáť. Lenže to neviem ani ja. Naozaj,no jediné, čo viem, je, že sa nedá niekoho ako si ty, len tak vymazať a povedať si, že pre mňa nebudeš existovať. Nato si ma až príliš zaujal. Možno to nie je láska.

Možno.

Dúfam len, že ma to čoskoro prejde. Tiež dúfam v to, že ty budeš len šťastný, pretože o nič iné mi nejde. Aj keď šťastie nenájdeš so mnou, ale nesmieš trpieť. Beriem za svoju povinnosť, starať sa o tvoje šťastie, lebo len vtedy budem vedieť, že pre človeka, ku ktorému cítim niečo neskutočne silné, robím maximum...


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.67/4)
Kategória: Texty » Zaľúbené odkazy
Zobrazené: 4 606 x Pridal: Tá Zaľúbená... (11.12.2012, 17:47)

Komentáre


emotikona #heart + 2 - 0


:P 01.11.2014, 19:27 reagovať reagovať


Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.