Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Sobota, 30.09.2023, meniny má Jarolím
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

IKEA a nechcené tehotenstvo

Priateľka je zbláznená do nábytku z Ikei, miluje chvíle ked si rozloží všetky serepetičky po byte a začne skladať. Nemá technické nadanie, vždy sa to prejaví na výslednej stabilite zmontovaného nábytku. Dávno som jej tvrdil, že sa jej to vypomstí.Každé štátnice sú zaberákom na memorovanie a listovanie, listovanie v tisícoch stránkach skrípt. Keď si tie skriptá dáte na kopu, je to celkom pekná vežička, tá vežička má svoju váhu. Polička z Ikei nie je na túto váhu stavaná. Hlavne ak si túto poličku dáte nad posteľ.
Súlož je súbor rôznorodých pohybov, kto má základy z fyziky pozná zákon zachovania energie, teda energia sa odovzdáva medzi telesami. Toto teleso môže byť kmitajúca posteľ, posteľ odozdá energiu stene, stena nestabilnej poličke a neprofesionálne zmontovaná polička študijným materiálom. Čo urobia študijné materiály? Začnú vám postupne padať na chrbát. Zástancom prerušovanej súlože môžem doporučiť nedávať si nad posteľ Základy marketingu. Dopad tejto biblie na kríže vám dá zabudnúť na zásadu ejakulovať mimo partnerku. Sme v piatom mesiaci. Rozmýšľam, že podám žalobu na Ikeu. Riziko otehotnenia nebolo spomenuté v návode.


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.33/4)
Kategória: Texty » Erotika
Zobrazené: 3 652 x Pridal: Majkina noha (04.01.2008, 01:00)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.