Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Utorok, 06.06.2023, meniny má Norbert
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Vždy sa riaďte iba srdcom

Predchádzajúci príspevok

V láske sa vždy riaďte iba srdcom, vykašlite sa na rozum, pretože rozum Vám nikto nedá ani nevezme, ten budete mať vždy. Pre lásku je potrebné urobiť všetko, všetko čo srdce chce a po čom túži, a to Vás musí viesť ďalej. Aj keď jedného dňa ten druhý Vaše srdce možno rozšliape na kusy a vy budete mať pocit, že padáte a padáte, tak verte, že až dopadnete, tak budete vedieť, že ste urobili všetko preto, aby ste dostali to, po čom Vaše srdce túžilo a rozum Vás postaví potom späť na nohy. Možno budete rozmýšľať čo by bolo, keby bolo to a to. Občas zostanú nezodpovedané otázky, ale nebuďte slabosi, ktorí sa oháňajú tým, že to nemalo cenu. Človek toho druhého nemiluje len tak, srdce a duša vie prečo Vás to k nemu ťahá...


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(2.6/4)
Kategória: Texty » Láska
Zobrazené: 4 322 x Pridal: Snehulienka (11.07.2015, 02:57)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.