Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Utorok, 26.09.2023, meniny má Edita
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Priateľská duša

Predchádzajúci príspevok

Tak veľa ľudí hľadá priateľskú dušu, svoju druhú polovicu, svoju úplnosť. Mnoho ľudí sa cíti neúplne bez niekoho špeciálneho vo svojom živote. Ale nemôžeš byť polovica celku. Toto je lož. Nikdy si nebol/a polovica z celku. Ty si celý/á, toto je tvoja skutočná podstata.Ak hľadáš partnera, alebo vzťah, pretože sa cítiš neúplne, ako polovica celku, si nešťastný/á vo svojej osamelosti, tak takéto hľadanie ti šťastie neprinesie.
Nájdi svoje šťastie vo svojom vnútri. Objav radosť zo svojej samoty. Čím viac totiž budeš utekať zo samoty, tým viac budeš sám/a, bez ohľadu na to, ako si zaplníš život. Utekáš sám/a od seba a to ti spôsobí najväčšiu bolesť. Nájsť radosť v sebe je to, čo vždy hľadáš. A potom keď ju nájdeš, pozvi ďalšiu dušu, nech zažíva túto radosť s tebou. Musíš nájsť svoju druhú polovicu vo svojom vnútri, a strach z tvojej osamelosti zmizne spolu so západom slnka


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.5/4)
Kategória: Texty » Zamyslenie
Zobrazené: 2 777 x Pridal: Snehulienka (05.02.2016, 03:00)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.