Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Sobota, 10.06.2023, meniny má Margaréta
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Tichý pozorovateľ

Predchádzajúci príspevok

Kľúčom je zostať ticho. Nejde o to, aby mlčala vaša myseľ. Vy by ste mali byť ticho. Vy, ktorí sa nachádzate vnútri a pozorujete činnosť svojej neurotickej mysle, jednoducho len relaxujte. Ostaňte nečinní. Prirodzene sa ocitnete v stave "nad mysľou", pretože to je miesto, kam naozaj patríte. Nie ste totožní so svojou aktívnou mysľou, ste si jej len vedomí. Ste vedomím, ktoré je od mysle oddelené a vníma myšlienky. Hneď ako prestanete celé svoje srdce a dušu odovzdávať vášmu rozumu, akoby to bol váš záchranca a ochranca, získate nadhľad a odstup, z ktorého jeho konanie môžete pozorovať. Myšlienky si uvedomujete tak, že ich z diaľky pozorujete. Ak budete trénovať, zakrátko budete len ich tichým pozorovateľom.


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(2.75/4)
Kategória: Texty » Inšpirujúce
Zobrazené: 2 328 x Pridal: Snehulienka (08.03.2016, 03:00)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.