Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Streda, 22.03.2023, meniny má Beňadik
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Najsmutnejšie zistenie

Predchádzajúci príspevok

Moje najsmutnejšie zistenie je, že čím viac dobra robím, tým viac sa nájde ľudí, ktorí mi neprajú. Čím som tichšia, tým viac rečí o sebe počúvam. Nie, netrápi ma to, možno trošku. Len smutne konštatujem, že závisť je dnes výkvet našej doby. Aj keď nie je čo závidieť. Nikdy a nič ma neodradilo od toho čo robím. Som vždy sama sebou a viem čo v živote chcem. Pomáham, lebo viem, že je to potrebné a vždy som bola vďačná, keď niekto pomohol mne. Milujem, lebo chcem a toho, koho chcem. Vždy robím čo chcem, ale nezraňujem a neubližujem a ani nebudem. Nikomu nič zlé neprajem, ale verím, že každému sa raz všetko vráti. Nič viac, ale ani nič menej ako to, čím som si musela prejsť ja sama...


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(2.56/4)
Kategória: Texty » Zamyslenie
Zobrazené: 6 898 x Pridal: Snehulienka (15.06.2016, 02:00)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.