Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Streda, 31.05.2023, meniny má Petrana, Petronela
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Životopis netvora

Pochádzam z hlúpej rodiny. Môj otec bol hlupák. Pracoval v banke a chytili ho, ako kradne ceruzky. Počas vojny Severu proti Juhu môj skvelý strýko bojoval za Západ! Keď som sa narodil, doktor prišiel do čakárne a povedal môjmu otcovi: ”Robili sme, čo sme mohli, ale pretlačil sa von.”
Moja matka ma nechcela kojiť. Hovorila, že ma mala rada iba ako priateľa. Keď ma išli pokrstiť, farár povedal:
”Chcete ho pokrstiť alebo obetovať?”
Keď som bol malé dieťa, chceli ma vyfotiť na plagát propagujúci antikoncepciu. Tiež som mal veľmi veľa jebákov. Raz som zaspal v knižnici a keď som sa zobudil, neznámy slepec čítal moju tvár. Môžem povedať, že ma rodičia nenávideli. Vo vani som sa hrával s hriankovačom a s rádiom. Raz ma uniesli a poslali otcovi kus môjho prstu. Povedal im, že chce vidieť viacej dôkazov! Ako dieťa som sa aj stratil. Videl som policajta a požiadal som ho, aby mi pomohol nájsť mojich rodičov.
Povedal som: ”Myslíte, že ich niekedy nájdeme?”
On odpovedal: ”Neviem, chlapče, je veľa miest, kde sa môžu skrývať.”
Keď je Halloween, rodičia obliekajú svoje deti tak, aby vyzerali ako ja. Minulý rok sa mi jedno dieťa snažilo dať dole tvár! Pracoval som v obchode so zvieratami a ľudia sa pýtali, ako veľa ešte narastiem. Keď sa môj otec chcel milovať, matka mu vždy ukázala moju fotografiu. Posledné prianie môjho strýka bolo, aby som mu sedel na kolenách. Samozrejme, zomrel na elektrickom kresle!


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.75/4)
Kategória: Texty » Vtipné texty
Zobrazené: 5 168 x Pridal: Domino (29.07.2007, 19:41)

Komentáre


emotikona :’( to je krutá sranda+ 0 - 0


nikoletta 27.07.2008, 12:23 reagovať reagovať


emotikona :Demotikona :Demotikona :Dtak toto nema chybu+ 0 - 0


:) 05.08.2008, 17:34 reagovať reagovať






Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.