Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Pondelok, 29.05.2023, meniny má Vilma
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Spraviť prvý krok?

Predchádzajúci príspevok

Ťažká je dilema či spraviť, alebo nespraviť prvý krok. SPRAVIŤ! Nikdy sa nebojte spraviť prvý krok. Čo keď práve osoba, ktorú ľúbite o tom ani len netuší? Väčšinou sa boja spraviť prvý krok ženy, ale prečo? Stále ste presvedčenia, že muž má byť iniciatívny a spraviť prvý krok? Milé dámy, tá doba je už dávno preč. Vy čakáte, že si vás všimne, ale nezabúdajte na jedno – muži nemajú vyvinutý pozorovací zmysel ako ženy. Nikdy si nevšímajú detaily, ako zmenené vlasy, nové náušnice a podobne. Nečakajte, že si vás všimne v dave ostatných ľudí a preto skúste s kľudným svedomím spraviť prvý krok. Ak ste napriek tomu presvedčená, že by mal ten krok spraviť práve on, tak sa mu snažte naznačiť vašu náklonnosť. Spôsob záleží od situácií v ktorých bývate v kontakte. V každom prípade zvoľte taktickú metódu, pretože to, že budete chodiť takmer nahá a dáte si spraviť 50 piercingov len kvôli tomu aby si vás všimol tomu nepomôže.


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(4/4)
Kategória: Texty » Láska
Zobrazené: 4 295 x Pridal: maja (18.02.2009, 00:59)

Komentáre


tak toto skúsim emotikona ;) + 0 - 0


danula 02.02.2010, 07:33 reagovať reagovať


Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.