Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Sobota, 10.06.2023, meniny má Margaréta
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Bojíte sa odmietnutia?

Predchádzajúci príspevok

Chcete „zbaliť“ niekoho, kto vám imponuje a je pre vás ideálny, ale máte z toho strach? Každý z nás čiastočne trpí akýmsi syndrómom menejcennosti, prípade strachu z odmietnutia. Prečo? Položme si otázku: „Prečo sa bojím odmietnutia?“ Mnohí z vás odpovedia konštatovaním typu nemám na neho (ňu), nemám mu (jej) čo ponúknuť. Neviem prečo by so mnou chcel(a) byť apd. Nepodceňujte sa!!! Vždy máte čo ponúknuť a to vrúcnu lásku, oporu, život s láskou a romantikou, duševnú pohodu a iné. A to je predsa veľmi podstatné pre spokojný život. Ak netrpíte syndrómom menejcennosti, tak ste odpovedali, že sa bojíte sklamania a bolesti. Čo je ale lepšie? Žiť s tým, že to mohol byť pekný vzťah a možno ste ho zahodili keď ste to neskúsili, alebo to skúsiť a vedieť na čom ste. Ja osobne som bol vždy názoru, že to radšej skúsim i keď riskujem odmietnutie, ale vždy presne viem na čom som. Ak vás odmietne, čo sa udeje? Vaše ego čiastočne utrpí a chvíľu vás to bude bolieť, ale život ide ďalej a dotyčná osoba vám nestojí za to aby ste sa trápili. Treba sa postaviť a ísť v živote ďalej. Niekde je niekto kto je pre vás ten pravý a bude vás ľúbiť tak ako nikto pred tým.


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(4/4)
Kategória: Texty » Láska
Zobrazené: 5 910 x Pridal: maja (08.04.2009, 00:00)

Komentáre


wh0cd621503 [url=+ 0 - 0 Tento komentár ešte neschválil administrátor


Brettuticy 11.07.2017, 11:59 reagovať reagovať


Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.