Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Nedeľa, 11.06.2023, meniny má Dobroslava
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Chcem spoznať lásku, no je mi zakázaná, chcem spoznať blízkosť no je mi vzdialená, chcem milovať niekoho kto ma ľúbiť nemôže, chcel by som byť s tebou, chcem ta bozkávať a držať v náručí, chcem s tebou zaspávať a vedľa teba sa zobúdzať chcem ťa brániť vlastným telom, dokážem pre teba zomrieť... len ty otom ešte nevieš, bojím sa ti to povedať, bojím sa že ta stratím, bojím sa ti priznať že ta milujem, nechcem aby si stratila najlepšieho kamaráta, nechcem aby si bola smutná, nechcem aby si kráčala sama. Viem že chceš byť štastná, viem že ti to splniť môžem, viem že keď mi otvoríš srdce nikdy ta nesklamem a neopustim ťa. Rozumieš mi a ja tebe. Nechcela by si mať po boku svojho partnera, priaťeľa a najlepšieho kamaráta v jednom ?


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.4/4)
Kategória: Texty » Básne
Zobrazené: 7 753 x Pridal: Davidek (11.04.2009, 16:20)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.