Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Streda, 31.05.2023, meniny má Petrana, Petronela
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Po oceáne sa plaví veľká, luxusná loď. Tam hrá dobrá muzika kde sa všetci ľudia sa zbávajú. No zrazu kapitánovi loďe zazvoní telefón kde mu jeho podriadení oznámi, že o 5 minút do loďe narazí torpédo vypustené s nepriateľskej, vojenskej ponorky. Kapitán si ihneď dá zavolať svojho najlepšieho dôstojníka, povie mu, o torpéde a prikáže mu, aby všetkým ľudí oznámil situáciu. A tak sa dôstojník vyberie do veľkého kasína, všade plno ľudí, podíde k stolu k najväčším boháčom a vraví: "Savte sa so mnou o 1000 dolárov, že za 3 minúti keď buchňem päsťou do stola, tak sa celá loď rozletí na márne kúsky!" K stolu podíde mnoho ľudí a všetci sa zasmejú. No dôstojník si začne odratávať čas na hodinkách - "Ešte jedna minúta!" -Ľudia sa rehocú. "Pol minúti!" -"Ten má isto výpité!" Všetci naokolo sa váľajú od smiechu. "10 sekúnd... 5, 4, 3, 2, 1 a buchne päsťou do stola -------------------- Po oceáne sa plavia trosky kedysi veľkej, lexusnej lode. Všade samé pozostatky ľudí, len na veľkej troske sa plaví kapitán a dôstojník. Kapitán mu vraví: "To sa vôbec nemuselo stať! To torpédo nás totiž minulo!...


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(0/4)
Kategória: Texty » Vtipné texty
Zobrazené: 2 129 x Pridal: Bodka. (30.06.2011, 02:00)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.