Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Štvrtok, 13.05.2021, meniny má Servác
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Problémy s upgradom frajerky na manželku

Predchádzajúci príspevok

Zo systémového hľadiska:
Jeden muž upgradoval z GF 1.0 na W 1.0. Prvé čo zistil bolo, že nová verzia sa neznáša s inými aplikáciami. Je vybavená baby-procesorom, ktorý tiež spotrebuje veľa zdrojov.O týchto nedostatkoch nie je žiadne upozornenie v manuále a firemnej dokumentácii, aj keď ostatní ... užívatelia upozorňovali, že tieto javy spomínanú aplikáciu bežne sprevádzajú. A nielen to. Wife 1.0 sa inštaluje tak, že sa spustí pri bootovaní, aby mohla monitorovať všetky ostatné aktivity systému. Tak zistil, že niektoré aplikácie ako Poker Night 10.3, Beer Bash 2.5 a Pub Night 7.0 vôbec nefungujú a spadne systém, akonáhle sa ho pokúsi spustiť, napriek tomu, že predtým ho spúšťal bežne. Pri inštalovaní Wife 1.0 inštaluje nežiadúce plug-iny, ako je Svokra 55.8 a Švagor Beta 2.0 bez toho,aby bolo možné inštaláciu obísť. Naviac sa zdá, že výkonnosť systému každým dňom klesá. Preto by si želal, aby do verzie W 2.0 pribudlo: ikona - Už o tom nehovor, minimalizačná ikona - Odinštalácia v ľubovoľnom čase bez toho, aby došlo k stratám akýchkoľvek systémových zdrojov; ďalej možnosť prechodu na sieťový promiskuitný režim, ktorý systému umožňuje skúšať aj iné hardwarové zariadenia;
Pokiaľ ide o užívateľa, rozhodol sa vyhnúť nepríjemnostiam s Wife 1.0 a ostane v Girlfriend 2.0. Ale aj tu sú ďalšie problémy. Zreteľne nie je možné inštalovať Girlfriend 2.0 na Girlfriend 1.0, najskôr musíte G 1.0 odinštalovať. Ostatní užívatelia hovoria, že je to dlhopretrvávajúci bug, o ktorom treba vedieť. Zrejme všetky verzie Gf vykazujú konflikt na porte /input/onput/. Tak hlúpy bug by už mali odstrániť! Čo je ešte horšie, odinštalačný program pre Gf 1.0 nepracuje dobre a zanecháva na aplikáciách v systéme nežiadúce stopy... A ešte jeden otravný bug: Všetky verzie aplikácie Girlfriend občas generujú otravné výroky o výhodách upgradu na Wife 1.0.
BUG WARNING: Wife 1.0 má nedokumentovaný bug. Pokiaľ sa pokúsite nainštalovať Mistress 1.0 skôr ako odinštalujete Wife 1.0, Wife 1.0 vám pred odinštaláciou zruší všetky knižnice MSMoney a Mistress 1.0 sa potom odmietne nainštalovať s poukázaním na nedostatočné zdroje.


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(0/4)
Kategória: Texty » Muži vs. ženy
Zobrazené: 1 737 x Pridal: Domino (16.01.2008, 01:08)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.