Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Sobota, 30.09.2023, meniny má Jarolím
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Najnebezpečnejší internetový vírus je tu!

Predchádzajúci príspevok

Pozor! V Internetu se zacina sirit zatim nejnebezpecnejsi virus! Do pocitace pronika protokolem ICMP a DNS dotazy, takze je prakticky nezjistitelny a firewally jej nezadrzi.

Po pruniku do pocitace nejprve rozblika obrazovku na takovem kmitoctu, ze kdo se na ni podiva, je do dvou az tri sekund zhypnotizovan a upadne na sve zidli do alfa-spanku. Pote virus roztoci pevny disk na tak vysoke obratky, ze plotny disku prorazi kryt disku i pocitace a uriznou spicimu uzivateli hlavu a jine koncetiny. Pri tom dojde samozrejme take ke ztrate vsech dat z disku.

Okamzite po obdrzeni tohoto dopisu jej rozeslete na vsechny adresy, ktere znate. Na kazdou z nich sedmkrat az triadvacetkrat, protoze virus ciha na routerech a tyto dopisy zere. Ihned po rozeslani vytrhnete pocitac ze site a ze zasuvky a co nejrychleji utikejte na nejblizsi kopec, kde vyckejte na dalsi informace


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(2/4)
Kategória: Texty » Vtipné texty
Zobrazené: 1 362 x Pridal: Bodka. (01.05.2011, 02:00)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.