Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Sobota, 30.09.2023, meniny má Jarolím
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Najneférovejšia vec na živote je spôsob akým sa končí. Život je ťažký. Zaberá veľa vášho času. Čo dostanete na jeho konci? Smrť. Čo je to, bonus? Zamyslite sa nad opačným cyklom. Že by ste najprv zomreli. Potom by ste žili v domove dôchodcov. Vykopli by vás, keď by ste boli príliš mladý. Dostali by ste zlaté hodinky. Nastúpili by ste do práce. Pracovali by ste 40 rokov, kým by ste neboli dosť mladý na odchod. Skúsili by ste drogy, alkohol, žúry. Boli by ste pripravení na strednú školu. Neskôr by ste navštevovali základnú školu. Stali by ste sa dieťaťom. Hrali by ste sa. Nemali zodpovednosť. Stali by ste sa malým babätkom. Išli by ste späť do lona. Strávili by ste poslednych 9 mesiacov plávaním .... a skončili by ste orgazmom.


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(0/4)
Kategória: Texty » Vtipné texty
Zobrazené: 1 095 x Pridal: Bodka. (26.12.2010, 02:57)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.